Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Власта од економија се разбира само од поскапување и задолжувања

Од економија од власта на Заев можеме да слушнеме само за поскапување и задолжување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close