Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Власта не е способна да се справи со случајот „Јавна соба“

Крајно иронично е СДСМ да говори за заштита на човекови права, заштита на жени и девојчиња, спречување на дискриминација, а не можат да решат еден случај како што е „Јавна соба“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close