Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Власта е неспособна за спроведување попис

Зоран Заев и СДСМ се неспособни за спроведување попис по европски стандарди и по критериуми на Евростат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close