Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Владата со новата еврообврзница го задолжува секое четиричлено семејство за 2.400 евра

Скопје, 6 март 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close