Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Вакцинирано околу еден процент од населението, Филипче оставка веднаш

Скопје, 23 април 2021 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close