0_Македонија.ПорталПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Вакцини стигнаа во соседните земји, а во Македонија ни трага ни глас

Додека Филипче спие, вакцини стигнаа во соседните земји и стартува вакцинацијата против корона, а во Македонија ни трага ни глас.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close