Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Тутунот останува неоткупен

Додека Заев се вози со мотори од 30 илјади евра, тутунарите измамени поради неоткупениот тутун најавуваат протести, Заев дозволи увоз на тутун

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close