Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Токму во мандатот на Спасовски се случи целосно деградирање на полициската служба

Оливер Спасовски денес имаше можност пригодно да го честита денот на полицијата со своја неотповиклива оставка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close