Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Со ново бегство, побегна и здравиот разум на Костадинов кој го обвини ВМРО-ДПМНЕ

Скопје, 23 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close