0_Македонија.ПорталПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ со честитка за Илинден

ВМРО-ДПМНЕ со честитка до граѓаните на Република Македонија им го честита големиот македонски празник Илинден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close