Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Секој ден има по неколку десеттина починати, нема лекови, нема доволно вакцини

„Попушта притосокот во болниците“, „ситуацијата е под контрола“ сето ова го има само во изјавите и главата на Филипче.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close