Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ немаат ниту збор за тендерите во здравството

СДСМ немаат ниту збор за тендерите на Венко Филипче, ниту имаат одговор за товарењето на пари од здравството за фирми блиски до Филипче и СДСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close