Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ нема кандидати за градоначалници затоа што никој не им се нафаќа

СДСМ нема кандидати за градоначалници во големите општини затоа што никој не им се нафаќа да ги загуби изборите. СДСМ се во шок од анкетите, дури и тие кои ги прават за сопствени потреби покажуваат дека СДСМ губи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close