Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ на трибината во Скопје донесе луѓе од други градови

Трибините на СДСМ се очајни и без концепт. Трибина за Скопје, за граѓани од други градови?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close