Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ избра стари кадри, кои нема што ново да понудат

Граѓаните се жалат на две крупни работи, лошото здравство и лошата економија. Филипче е лошото здравство, а Лукаревска лошата економија. Изборот на овие двајца кадри Заев ја дозакопува султан партијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close