0_Македонија.ПорталПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ реагира на ставови на Николовски за новото раководство на СДСМ

Новото раководство на СДСМ се луѓе познати по скандали и афери и луѓе кои ги штитат фирмите и бизнисите на Заеви

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close