Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Пописот го одложија Германија, Ирска и Шкотска поради КОВИД

Срамота е да се лаже и да се краде, како што го прави тоа Заев со години. Во својот следен обид за лажирање на операцијата која сега власта ја нарекува статистичка, и која благодарение на неговите политички злоупотреби ќе стане фалсификувана операција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close