Partitë politike

VMRO-DPMNE: Përderisa liderët botërorë dakordonin dërgesa për vaksina, Filipçe dhe Zaev bënin pushim

Nëse SHBA-ja dhe BE në gusht të vitit të kaluar diskutuan dhe negociuan marrëveshje për furnizimin e vaksinave kundër koronës, autoritetet në Maqedoni bënin pushim.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close