Оригинални текстовиПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Оваа власт ќе изгуби на локалните избори

Заев губи на сите анкети, ќе изгуби и на изборите, коалицијата СДСМ и ДУИ носат неспособност и криминал.

Back to top button
Close
Close