Оригинални текстовиПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Одбивањето за електронски попис е доказ дека власта подготвува фалсификат

Скопје, 1 февруари 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close