0_Македонија.ПорталПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Нова година, стари проблеми со Зоран Заев

Нова година, со старите маки. Рецесијата на Заев донесе половина милион граѓани да го поминуваат денот со помалку од 130 денари

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close