Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Нема свидетелства, нема пасоши, нема регистарски таблици, ниту возачки дозволи

Скопје, 22 јуни 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close