Оригинални текстовиПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Нема ден без нов скандал од градоначалникот на Аеродром, Златко Марин

Нема ден да помине без градоначалникот на скопската Општина Аеродром - Златко Марин да направи некој нов скандал!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close