Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на соопштението на СДСМ за интервјуто на Мицкоски

СДСМ наместо да турка политички попис само за мир во коалицијата, да ги прифати барањата на ВМРО-ДПМНЕ и граѓаните.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close