0_Македонија.ПорталПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ:Наместо да се трошат пари за новогодишно украсување, да се пренаменат за еднократна парична помош на граѓаните од социјален ризик

Зголемувањето на стапката на невработеност ја зголеми оваа неспособна власт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close