Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Македонија е заробена од овие криминалци и потребни се итни оставки

За каква правна држава пишува Центарот за комуникации на СДСМ? Држава во која бегаат тешки криминалци, а се судат обични граѓани за неносење на маски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close