Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Концептот Македонија за сите луѓе значи пораз за криминалците

Го разбираме стравот и нервозата во СДСМ и нивните реакции на концептот Македонија за сите луѓе бидејќи Концептот Македонија за сите луѓе, знаци пораз за криминалците кои ја киднапираат СДСМ и државата и крај на губитничките и предавнички политики на Заев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close