Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ бара одговорност и оставка од министерот Филипче

Повторно црн рекорд во Македонија! Во последното деноноќие статистиката на минситерството за здравство вели дека се починати 39 лица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close