Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Попис треба да има, ама не фалсификат каков што спрема СДСМ и Заев

Пописот кој што власта на Заев насилно сака да го истера е обична политичка операција, а не статистичка операција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close