0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Vlladimirov: Administrata e re e SHBA-së do të ndihmojë integrimin evropian të Maqedonisë së Veriut

Administrata e re e SHBA-së do të monitorojë dhe ndihmojë integrimin euro-atlantik të Maqedonisë të Veriut dhe në këtë kontekst do të ngrejë çështjen e bllokadës bullgare të pranimit të Shkupit në BE, vlerëson Vlladimir Vlladimirov, ekspert mbi çështjet ballkanike dhe koordinatori i departamentit të komunikimeve publike dhe çështjeve publike të Partisë "Republikanët për Bullgarinë".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close