BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Vlera rekord të CO2 edhe përkundër pandemisë dhe mbylljes së shoqërive

Nivelet globale të dioksidit të karbonit (CO2) në atmosferë mbeten në nivele rekord pavarësisht mbylljes së ekonomive dhe shoqërive për shkak të pandemisë së koronavirusit, theksohet në raportin e fundit nga Organizata Botërore e Meteorologjisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close