Svet.SlajderЕвропа

Властите на Португалија до САД: Наша држава, наши правила

Португалските лидери го критикуваа американскиот амбасадор во државата Џорџ Глас откако тој рече дека тие мора да одлучат меѓу САД и Кина или да се соочат со последиците.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close