0_Македонија.ПорталПолитика

Владина делегација положи венци свежо цвеќе на историските спомен обележја посветени на Илинден во Крушево

Владина делегација положи венци свежо цвеќе на историските спомен обележја посветени на Илинден во Крушево.

Back to top button
Close
Close