Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Владејачките партии во Италија се уште без договор

Политичките партии што ја сочинуваат Владата на Италија и кои имаат технички мандат се уште немаат постигнато договор, иако рокот истекува вечерва

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close