0_Македонија.ПорталПолитика

Владата вечер ќе одржи седница преку видео-конференциска врска

Владата денеска со почеток во 19 часот, ќе одржи седница преку видео-конференциска врска.

Скопје, 19 јуни 2020 (МИА) – Владата денеска со почеток во 19 часот, ќе одржи седница преку видео-конференциска врска.

За заклучоците од седницата, од Владата ќе информираат по завршувањето на седницата. ир/лв/

Таг
Back to top button
Close
Close