0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Владата олесни дел од ковид-рестриктивните мерки

Владата на 69-та редовна седница, донесе одлука, забраната и посебниот режим на движење на населението и возилата од јавен превоз од 13 мај 2021 почнува од 24:00 часот до 04:00 часот наутро наредниот ден.

Back to top button
Close
Close