БалканСвет.Слајдер

Владата на ФБиХ одби да воведе порестриктивни мерки

Владата на Федерацијата Босна и Херцеговина го одби предлогот на Кризниот штаб на Министерството за здравство за воведување на порестриктивни мерки и донесе одлука за продолжување на важечките за уште 14 дена

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close