0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Владата го утврди текстот на Предлог-законот за Агенцијата за разузнавање

Владата вечерва на 24-та седница го утврди текстот на Предлог-законот за Агенцијата за разузнавање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close