0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Владата го продолжи рокот за аплицирање за грантови на центрите за странски јазици и едукативните центри за деца

Владата го прифати барањето на центри за странски јазици и на едукативните центри за деца и го продолжи рокот за аплицирање за грантови на регистрираните компании во оваа дејностна до 28 декември до 11:59 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close