0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Владата ќе одржи редовна седница

Владата на Република Северна Македонија денеска ќе ја одржи редовната 74-та седница со повеќе точки на дневниот ред од својата програма за работа и од интерес на граѓаните, соопшти владината прес-служба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close