Политика

Владата ја одржа 79. седница

Владата на Република Северна Македонија на денешната 79-та седница ги прифати препораките на Комисијата за заразни болести.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close