БалканБалкан.Портал

Влада на Косово: Повредените во сообраќајката во Хрватска вечерва ќе стигнат во Приштина

Повредените во сообраќајната несреќа кај Славонски Брод вечерва ќе пристигнат со авион во Косово, соопшти Владата на Косово.

Back to top button
Close
Close