Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Влада на Финска најави построги епидемиолошки мерки

Премиерката на Финска, Сана Марин најави построги тринеделни епидемиолошки мерки поради зголемениот број на новозаразени лица со Ковид-19

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close