0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Вклучена во работа новата шестосед-жичница „Лајтнер“ на Попова Шапка

Во скијачкиот центар Попова Шапка денеска првпат сезонава беше вклучена во работа новата шестосед-жичница „Лајтнер“, а нејзиното користење на првиот ден беше бесплатно за посетителите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close