КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

„VIVA L’OPERA!“ – оперски концерт по повод празникот Василица

По повод празникот „Василица“, на 12 и 13 јануари во Националната опера и балет (НОБ) ќе се одржи традиционалниот гала оперски концерт „VIVA L’OPERA!“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close