0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Вистини и лаги за Ковид-19 и вакцината

Претстои принудна вакцинација против коронавирус, а самата вакцина ќе ја промени човековата ДНК: ваквите обвинувања се широко распространети на Интернет. Дали има нешто точно во нив? Еве што велат фактите

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close