0_Web_АктуелноБалканДописници СветСвет.Слајдер

Вишеградската група ги поздравува договорите потпишани во Скопје

Земјите членки на Вишеградската група ги поздравија договорите кои во Скопје ги потпишаа Северна Македонија, Србија, и Албанија, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close