0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Видео средба Бујар Османи – Хајко Мас

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи денеска треба да има видео средба со министерот за надворешни работи на Сојузна Република Германија, Хајко Мас.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close