0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Виртуелна средба на Џафери со Бергман и Броз од Советот на Европа

Претседателот на Собранието Талат Џафери денеска ќе оствари видео-средба со претставници на Конгресот на локални и регионални власти на Советот на Европа. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close