Svet.SlajderСветСвет.Портал

Виртуелен разговор на шефовите не дипломатијата на САД, Велика Британија, Франција и Германија

Шефовите на дипломатијата на Велика Британија, на Франција, на Германија и САД првпат по речиси три години разговараа на виртуелен состанок, на кој европските сојузници го поздравија враќањето на Вашингтон во центарот на светската политика под водство на претседателот Џо Бајден

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close